Je lichaam is nog in de vakantiestemming, in zomerse staat, terwijl je hoofd alweer een stuk verder is. Neem de tijd en vertraag zodat je lichaam je geest kan bijbenen, want de nieuwe maan van zaterdag 27 augustus laat je nagaan waar je nu staat. Wat er aan de hand is en hoe je daarmee om kan gaan, alleen of in een groep.
Wat je wel wilt
De nieuwe maan – ook wel de donkere maan – is een goed moment om eens stil te staan, te vertragen en verinnerlijken. Zo kom je erachter wat je wel wilt. De vragen die je daar nu bij kunnen ondersteunen zijn:
- Waar mag je aandacht heengaan in deze laatste periode van 2022?
- Geef je hier of daar tijd aan?
- Wil je dat het zo loopt zoals het nu loopt?
- Wil je dat het anders loopt dan het nu loopt?
- In hoeverre ga je mee in een groep, met een geestverwant of in een vereniging?
Gezamenlijkheid
Ruimte om te delen en elkaar opzoeken in gezamenlijkheid is nu heel belangrijk. Dit verbindt en geeft een gezamenlijk doel terwijl je onderweg nog allerlei details invult en bijstuurt. Door even in te houden ontdek je naast de verbinding met jezelf dat er ook een verbinding met de groep, vrienden en geestverwanten is. Analyseren wat dit voor je kan betekenen is nu heel waardevol. Juist het samen zijn, samen doen met een groep voelt erg aangenaam. Herkenning en overeenkomsten om zo elkaar te vinden. Betrokken en klaarstaan voor elkaar. Steun ervaren waar dat nodig is. Samen aan het werk voor een beter geheel waarbij de een hier details invult en de ander daar een stuk voor haar rekening neemt. Vooral als er gemeenschappelijke ideeën, pijlers en doelen zijn werkt dit als superlijm.
Uranus en ons geldsysteem
Er speelt heel veel deze maan(d). Meer dan ik in dit blog allemaal kan benoemen. Deels innerlijk waarneembaar en voelbaar, maar nog niet helemaal zichtbaar, doordat ze deels onderhevig zijn aan energie die naar binnen uitwerkt (retrograde planeten). Ons geld en geldsysteem is een van de onderwerpen die daaraan onderhevig is. Een korte verduidelijking hierop: De komende tijd gaat er iets veranderen in ons geldsysteem, zowel op individueel als landelijk en Europees niveau doordat digitaal geld nu minder centraal geregeld is. Uranus, de onrustplaneet, is bij deze energie betrokken. Die zet altijd veranderingen in gang die onverwachts uitwerken. Vaak wordt er dan eerst radicaal iets afgebroken voordat uit de as hiervan iets nieuws kan worden opgebouwd. Omdat dit iets is wat naar alle waarschijnlijkheid een grotere invloed gaat hebben op ons allemaal dan de beurscrash van oktober 1929, wil ik dit graag benoemen.
De energetische uitwerking van de retrograde planeten
Ook de andere planeten die nu retrograde staan, spelen energetisch hun rol: Pluto, Neptunus, Cheiron, Saturnus en Jupiter.
- Van emotionele grote processen waarbij er van alles wordt opgeruimd (Pluto) uit heden en verleden.
- Die ook in relaties vaak werk aan de winkel geven, door oud zeer (Cheiron).
- Naar wat er in het dagelijks leven allemaal is veranderd is (Neptunus). Met het oog op de samenleving, werkcultuur en systemen die invloed hebben op de dagelijkse gang van zaken. Bakens worden opnieuw gezet en er wordt uitgezocht in hoeverre ze passend zijn.
- Ook jezelf neerzetten en leven zoals jij voor ogen hebt gaat hand in hand met beperkingen, grenzen (Saturnus) stellen en het afbakenen hiervan. Idealen en de goede wil spelen hierin een grote rol.
- Daarnaast wordt groei geherdefinieerd op economisch gebied en is er een omslag gaande in de gezondheidszorg.
Zo speelt er op bijna elk vlak wel iets.
Kailos inzichten
Doordat er van alles aan de hand is, wordt het soms een onoverzichtelijke brij in je hoofd waarin je vastloopt en het overzicht uit het oog verliest. Juist dan reik ik je graag ontspanning en verheldering aan, zodat je wel weet wat je te doen staat. Interesse, vragen of nieuwsgierig? Mail me: kailosinzichten@gmail.com.
Dit delen:
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print







2 reacties
Veel informatie! Veel dingen die er tegelijkerteit spelen. Herkenbaar voor mij, dat mijn hoofd soms “vol” loopt doordat ik als sensitief persoon al die energie oppik. Maar gelukkig lukt het mij ook te focussen op het moment . Rustig ademhalen en in het nu zijn.. Niet téveel willen maar vooral lekker doen. Op zijn tijd voor mezelf opkomen en rust nemen. Maar dat er energetisch veel aan de hand is naast alle maatschappelijke problemen is voelbaar om me heen.
Dat doe je goed Micky. Op je eigen tijd en moment doen wat voor jou nodig is.
Als dat rust betekend rust en als het actie betekend actie.
Stap voor stap zoals het voor jou past.