Het is telkens weer een feestje om met het team een nieuw AndersMagazine te mogen maken. Nummer 22 is nu een feit, het staat weer online en we hebben een aantal gedrukte exemplaren om te verspreiden. Elke keer als de doos met de nieuwe magazine wordt bezorgd, ben ik blij als een klein meisje dat een groot cadeau krijgt. Met een snel kloppend hart, trillende vingers en ietwat hogere ademhaling dan gewoonlijk open ik de grote dozen.
Ook al heb ik de online versie al gemaakt, weet ik dus precies hoe ze eruit zien, het is een leuk spannend moment om het papieren exemplaar uit de doos te pakken. Op deze uitgave staat een grote foto van een man tussen de paarden op de cover. Dat is heel anders dan de portretten die we tot nu toe op de omslag hebben geplaatst. Met een blij gevoel blader ik door het magazine.
Bewegingen is het thema van dit nieuwste AndersMagazine
Elk jaar maken we vier nummers met persoonlijke verhalen van, over en voor gasten van VakantieAnders. Voor mensen die interesse hebben in persoonlijke groei en dat graag combineren met hun vakantie. In dit magazine lees je verhalen over (bewuste) bewegingen in het leven. Van anders eten tot je podium pakken. En van innerlijke dansen tot paardencoaching.
Ons doel
We maken het magazine om onze (potentiële) gasten iets leuks te geven. Een magazine waarin ze herkenning vinden of nieuwsgierig worden naar meer. Daarom verspreiden we de AndersMagazines op plaatsen waar mensen komen die hier interesse in hebben.
We maken de magazines met een enthousiast team. We inspireren elkaar in onze online en offline ontmoetingen. Onze gemene deler is onze passie voor schrijven en de warme verbinding met VakantieAnders. We hebben allemaal onze eigen rol, zodat we iets doen wat bij ons past.
- Nathalie wordt heel blij van cacao, mantra zingen, muziek, salsa, klankschalen, ocean drums en haar sjamanendrum. Zij geeft vrolijke opwindende salsaworkshops en zachte integere cacaoceremonies.
- Nicole geeft de Innerlijke Familie workshops en heeft zich verdiept In de tarot, waarmee ze mensen raakt door met de kaarten een persoonlijke duiding te geven.
- Sandra is actief in verbindingen, samenwerkingen en geniet van haar rust tijdens de zomerweken.
- Ellen regelt vol overgave de bar, maak deze gezellig en uitnodigend, zodat het een plek is waar gasten graag even wat komen drinken of bij het vuur in de vuurtipi ernaast gaan zitten.
- Ik ben er als gastvrouw en geef naast massageworkshops en -zomercursussen ook schrijfworkshops en vrouwenavonden.
Verhalen delen
Over al deze onderwerpen schrijven we in het AndersMagazine; over onze eigen ervaringen, deskundigheid en ontwikkelingen. Daarnaast interviewen we gasten en delen we hun verhalen. In deze uitgave staan ook twee verhalen van gastbloggers:
– ‘Terug van VakantieAnders: een week vol inspiratie’ vertelt workshopgever Mireille over haar zomergevoel.
– Gonny geeft een mooie inkijk in haar verhaal ‘Eureka’, over een belangrijke stap die ze heeft gezet.
Interviews
Bewegingen is een breed thema; het raakt veel onderwerpen. Het was dan ook een hele klus om te kiezen wat wel en wat niet. Nicole heeft Stefan geïnterviewd over zijn bewegingen naar zijn passie paardencoaching. Hoe hij daartoe gekomen is, wat het hem brengt en waarom hij het zo leuk vindt om te doen. Het is een heel persoonlijk verhaal geworden, met vier foto’s én een foto op de cover.
Eigenlijk foto’s op de cover
We hebben in het verleden foto’s gebruikt van foto-websites. Die zijn mooi, maar nu kiezen we voor foto’s uit onze eigen collectie; van echte momenten. Op de cover van nummer 21 kijkt Sandy verwonderd naar iets. Op cover nummer 19 speelt Idhuna gitaar bij het vuur. Op cover nummer 17 zien we Suzanne, die enthousiast aan het vertellen is tijdens haar workshop Verbindende Communicatie.
Uiteraard vragen we vooraf altijd toestemming aan de geportretteerden. Die toestemming krijgen we altijd, het wordt als een eer ervaren, hoe leuk! De coverfoto voor het volgende nummer is al gemaakt. Dat is Anita, spelend op haar sjamanendrum die ze altijd maakt in de workshops met de zomerweekgasten. Tijdens het komende Oud&NieuwAnders event geeft ze overigens een drumcirkel.
Bestellen
Wil jij het AndersMagzine lezen? Je kunt het hier downloaden. Ontvang je liever een papieren versie? Stuur mij dan een berichtje.
Dit delen:
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print






